شهربازی سمگا

  : شهربازی سمگا

 شهر بازی سرپوشیده سمگا مشهد داخل محوطه ترمینال مسافربری شهر مشهد یکی از مراکز تفریحی شهر قرار داره که سال ۱۳۸۹ مشغول به کار شده است .
لیزر شو، صخره نوردی متحرک، پاتیناژ، ماشین برقی، قطار شادی، هشت خط بولینگ و سالن بیلیارد با غرفه های خصوصی از بازی های این مجموعه است .
کافی شاپ، استخر آب و آتش، بیش از ۱۰۰ نوع وسایل بازی مکانیکی و رایانه ای که قابلیت استفاده همزمان ۶۰۰ نفر را دارد و سینمای چهار بعدی نیز از دیگر امکانات این شهر بازی است .

مجتمع تفریحی - تجاری سمگا در مشهد در مساحتی بالغ بر 23هزار متر مربع احداث شده است که شامل شهربازی با 101 دستگاه بازی از جمله تونل قطار با پخش فیلم های سه بعدی و قابلیت تغییر موضوع برای نخستین بار در ایران احداث شده است.از دیگر امکانات این شهر بازی می توان به لیزرشو، صخره نوردی متحرک، پاتیناژ، ماشین برقی، قطار شادی، هشت خط بوئینگ و سالن بیلیارد با غرفه های خصوصی اشاره کرد. همچنین یک سینمای 4 بعدی با ظرفیت 64 نفر که تا 150 نفر نیز قابل افزایش است، کافی شاپ، استخر آب و آتش، بیش از 100 نوع وسایل بازی مکانیکی و رایانه ای که قابلیت استفاده همزمان 600 نفر را دارد، از دیگر امکانات این شهربازی است. این شهربازی روزانه ظرفیت پذیرش 15 هزار نفر را داراست.